NEWSLETTER SLIDE BOX

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i zapisz się bezpłatnie na NEWSLETTER.

*

*

(*) Pola obowiązkowe

WYDARZENIA

Lut
21

21.02.2019 11:30 - 13:30

CO NOWEGO ?

Dziękujemy za uznanie

13 luty 2018

Jest nam niezmiernie miło, że Krajka została dostrzeżona i nagrodzona z rąk prezydenta miasta honorowym medalem 700-lecia Lublina. Na gali IX Spotkań Turystycznych mieliśmy okazję stanąć w szeregu z wieloletnimi ...

Zima w Mieście 2019

23 styczeń 2019
Zima w Mieście 2019

Kolejna edycja ZIMY W MIEŚCIE: 11-24.02.2019 R. SPOŚRÓD SZEREGU CIEKAWYCH WYDARZEŃ NA TEGOROCZNEJ EDYCJI ZIMY W MIEŚCIE ZAPRASZAMY PRZEDE WSZYSTKIM NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z KRAJKĄ. W tym roku przygotujemy quest. Tym razem tematyką...Wydarzenie

Tytuł:
Warsztaty dla dzieci Historia Unii Lubelskiej w queście pokazana
Data:
11.02.2019 - 12.02.2019

Opis

Dokładny plan warsztatów:

I dzień 11.02.2019 (ok. 4 godz. zajęć)

- spotkanie z przewodnikiem i certyfikowanym trenerem questów, zapoznanie z tematem warsztatów; krótka prezentacja historii miasta, ze szczególnym uwzględnieniem tematu questu: miejsc związanych z Unią Lubelską.

- wyjście na spacer z przewodnikiem szlakiem Unii Lubelskiej (wejście do kościoła pobrygidkowskiego) i wybranie odpowiednich punktów do gry.

- po powrocie do sali: rysowanie obrazków i układanie zgadywanek na potrzeby questu.

II dzień 12.02.2019 (ok. 4 godz. zajęć)

- spotkanie z przewodnikiem i instruktorem.

- wyjście do Kaplicy Św. Trójcy i na zamek lubelski.

- dokończenie pracy nad questem w sali warsztatowej – rymowanie, rysowanie, układanie rebusów.

III dzień 16.02.2019

Po obróbce graficznej quest zostanie przesłany mailem do rodziców dzieci uczestniczących w warsztatach. W niedzielę dzieci wraz z rodzicami wyruszą w miasto z wydrukowanym questem. Ich zadaniem będzie sprawdzenie questu. Ewentualne uwagi, co poprawić, co zmienić rodzice prześlą do nas. mailem.

Po sprawdzeniu questu przez dzieci i rodziców trafi on na stronę www.krajka-lublin.pl, skąd każdy zainteresowany będzie mógł go pobrać, wydrukować i wyruszyć z rodziną na przygodę z historią.

Dla kogo warsztaty?

Warsztaty kierowane są do dzieci w wieku od 7 lat. Dla tych którzy lubią lub chcą pobawić się słowami i porymować. Wspólnie stworzymy quest „Historia Unii Lubelskiej  w queście pokazana”” – wyjątkowy sposób zwiedzania Lublina dla dzieci i rodzin!

Czym są questy: przeczytaj TUTAJ

Zapisy:

- zapisy odbywać się będą drogą telefoniczną od 28.01 (liczy się kolejność zgłoszeń) 533 55 30 71, 533 55 34 13

- osoba zapisująca dziecko na warsztat zobowiązana jest przesłać na adres biura (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_top">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oświadczenie, że dziecko będzie brało udział w dwóch dniach warsztatowych oraz podanie daty urodzenia lub peselu zgłaszanej osoby - dane do ubezpieczenia. Przesłanie powyższych informacji jest potwierdzeniem udziału dziecka
w warsztatach.

Zajęcia realizowane dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Lublin.

Zapoznaj się z nami bliżej: