NEWSLETTER SLIDE BOX

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i zapisz się bezpłatnie na NEWSLETTER.

*

*

(*) Pola obowiązkowe

WYDARZENIA

Brak wydarzeń

CO NOWEGO ?

Nowy Katalog 2018

13 luty 2018

Wycieczki szkolne 2018! Nowy katalog gotowy do pobrania. Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą. Nowe kierunki, nowe możliwości, nowe inspiracje... KATALOG 2018 

Dziękujemy za uznanie

13 luty 2018

Jest nam niezmiernie miło, że Krajka została dostrzeżona i nagrodzona z rąk prezydenta miasta honorowym medalem 700-lecia Lublina. Na gali IX Spotkań Turystycznych mieliśmy okazję stanąć w szeregu z wieloletnimi ...

Lato w mieście

13 kwiecień 2018
Lato w mieście

Lato w mieście!Tak, już jutro ruszają zapisy!My w ramach tej akcji zapraszamy na LETNIĄ KUCHNIĘ KRAJKI:)W czasie każdego z warsztatów uczestnicy postarają się zamknąć lato w słoiku. Z ogórków,śliwek, jabłek ......Podlaskie skarby z żubrem w tle:

Supraśl, Bohoniki, Tykocin, Muzeum związane z Trylogią.

I dzień

Do wyboru: Supraśl - cerkiew obronna, Pałac Buchholtzów, Muzeum Ikon (możliwość organizacji zajęć warsztatowych: „Jak powstaje ikona”) lub Białystok - ogrody i Pałac Branickich, cerkiew Św. Ducha lub św. Mikołaja, katedra.

Kruszyniany: meczet, spotkanie z imamem, cmentarz tatarski.

Możliwość degustacji potraw tatarskich.

II dzień

Tykocin: „Perła Baroku” - rynek oraz wyjątkowe Muzeum Kultury Żydowskiej(polecamy dodatkowo zajęcia edukacyjne związane z judaizmem).

Historia z żubrem w tle: zwiedzanie pierwszej, prywatnej ostoi żubra, edukacyjnego Muzeum Oręża Polskiego związanego z Trylogią H. Sienkiewicza (część eksponatów podarowana przez J. Hoffmana), wystawa narzędzi tortur.

obiad w Karczmie Rzym.

cena: 45 osób: 185; 35 osób: 215 zł

Dodatkowo polecamy zajęcia interaktywne w Muzeum Wnętrz Pałacowych, dodatkowo polecamy zwiedzanie Europejskiego Centrum Sztuki „Opera i Filharmonia Podlaska” - jednej z najnowocześniejszych instytucji kultury w Europie Wschodniej, spektakl w ECS.


Zapoznaj się z nami bliżej: