NEWSLETTER SLIDE BOX

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i zapisz się bezpłatnie na NEWSLETTER.

*

*

(*) Pola obowiązkowe

WYDARZENIA

Brak wydarzeń

CO NOWEGO ?

Dziękujemy za uznanie

13 luty 2018

Jest nam niezmiernie miło, że Krajka została dostrzeżona i nagrodzona z rąk prezydenta miasta honorowym medalem 700-lecia Lublina. Na gali IX Spotkań Turystycznych mieliśmy okazję stanąć w szeregu z wieloletnimi ...

Katalog 2019

01 marzec 2019

Wycieczki szkolne 2019! Nowy katalog gotowy do pobrania. Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą. Nowe kierunki, nowe możliwości, nowe inspiracje... KATALOG 2019 do pobrania

Energylandia - Krajka partnerem największego parku rozrywki w Polsce

04 marzec 2019

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Energylandia jest...festyn

Gry Miejskie

Uczestnicy gry, podzieleni na grupy przemierzają miasto, kierując się informacjami zawartymi w otrzymanych materiałach, m.in. mapka z opisem gry.

Po drodze na graczy “czekają” zadania: logiczne, strategiczne, sprawnościowe, kreatywne oraz sprawdzające umiejętność współpracy - wszystkie nawiązujące do tematu gry.

Na swojej drodze uczestnicy będą spotykać również animatorów, którzy pomogą lub utrudnią im dotarcie do celu.

Dla drużyn, które poprawnie rozwiążą zadania i odgadną hasło czekają nagrody!

Proponujemy:

- W poszukiwaniu zaginionej receptury (gra nawiązuje do lubelskich legend. Przeznaczona jest szczególnie dla młodszych grup. Na zakończenie proponujemy obiad, którego menu związane jest ściśle z zaginioną recepturą, której poszukują gracze.

Koszt obiadu – 15 zł/os.).

- Ku niepodległej, rok 1918 (w czasie gry, każda drużyna „przeniesie się w czasie” do roku 1918. Dzięki czemu uczestnicy gry poznają Lublin i jego historię z początku XX wieku).

Siedemdziesięciu Ośmiu na tak!: w czasie gry, każda druzżyna „przeniesie się w czasie” do 1569 r. Uczestnicy gry poznają Lublin i jego historię z XVI wieku, kiedy to podpisano akt unijny łączący Wielkie Księstwo Litewskie z Kroólestwem Polskim.

Cena gier: od 22 zł/os. (przy grupie min. 20 osób) Czas trwania gry ok. 1,5 godz.

Zapoznaj się z nami bliżej: