NEWSLETTER SLIDE BOX

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i zapisz się bezpłatnie na NEWSLETTER.

*

*

(*) Pola obowiązkowe

WYDARZENIA

Brak wydarzeń

CO NOWEGO ?

Fabryka Bombek

27 październik 2017
Fabryka Bombek

Zapraszamy na wycieczki do Fabryki Bombek! Fabrykę Bombek rozpoczynamy od zwiedzania z przewodnikiem wystawy prezentującej różne formy zdobienia świątecznych drzewek w krajach Europy i świata. Następnie uczestnicy poznają proces powstawania...bombkiZapraszamy na wycieczki do Fabryki Bombek!

Fabrykę Bombek rozpoczynamy od zwiedzania z przewodnikiem wystawy prezentującej różne formy zdobienia świątecznych drzewek w krajach Europy i świata.

Następnie uczestnicy poznają proces powstawania bombek o różnych kształtach i rozmiarach, a potem podglądają w pracy osoby dekorujące ozdoby choinkowe.

Z takim doświadczeniem ;) mogą już samodzielnie przystąpić do dekorowania własnej bombki. Zabawa różnego rodzaju brokatem przy stołach warsztatowych to świetny pomysła na obudzenie kreatywności dzieci i poczucie magii świąt!

Każdy uczestnik swoją pracę zabiera ze sobą.

Po zwiedzaniu i warsztatach chętni udają się do bajecznego sklepiku z ozdobami choinkowymi o najróżniejszych kształtach i barwach !

Poczuj magię świąt z Krajką!

JUŻ OSTATNIE DOSTĘPNE TERMINY: 16.11, 23.11., 11.12

 

bombki2    bombki3    10460121 574425612703075 3705137278974739243 n

Fabryka i Muzeum Bombek

W programie:

zwiedzanie fabryki wraz z dekoratornią, pokaz dmuchania bombek,

- Muzeum Bombek

- udział w warsztatach – dekorowanie bombek (każde dziecko zabiera ze sobą udekorowaną bombkę).

cena: 45 osób: 60 zł; 35 osób: 72 zł

Proponujemy zamówienie bombki z imieniem dla konkretnej osoby. Dodatkowy koszt – 6 zł/os. (bombka z imieniem, kolor dobierany jest przez fabrykę wybiórczo); każde kolejne słowo na bombce – 3 zł.

Wycieczkę możemy połączyć np. ze zwiedzaniem Sandomierza (m.in. wizyta w niezwykłej Zbrojowni - miecze, kusze, łuki, szable, w której można „wszystko dotykać”, spacer Trasą Podziemną), możemy zorganizować również kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Zapoznaj się z nami bliżej: