NEWSLETTER SLIDE BOX

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i zapisz się bezpłatnie na NEWSLETTER.

*

*

(*) Pola obowiązkowe

WYDARZENIA

Lut
21

21.02.2019 11:30 - 13:30

CO NOWEGO ?

Dziękujemy za uznanie

13 luty 2018

Jest nam niezmiernie miło, że Krajka została dostrzeżona i nagrodzona z rąk prezydenta miasta honorowym medalem 700-lecia Lublina. Na gali IX Spotkań Turystycznych mieliśmy okazję stanąć w szeregu z wieloletnimi ...

Zima w Mieście 2019

23 styczeń 2019
Zima w Mieście 2019

Kolejna edycja ZIMY W MIEŚCIE: 11-24.02.2019 R. SPOŚRÓD SZEREGU CIEKAWYCH WYDARZEŃ NA TEGOROCZNEJ EDYCJI ZIMY W MIEŚCIE ZAPRASZAMY PRZEDE WSZYSTKIM NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z KRAJKĄ. W tym roku przygotujemy quest. Tym razem tematyką...Zachodnio-pomorskie / Niemcy: Berlin

I dzień
Szczecin: Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich, Stare Miasto z Ratuszem, katedra św. Jakuba, Galeria Sztuki Dawnej Muzeum Narodowego, Przejazd na jasne Błonia.

Dodatkowo polecamy: Muzeum Techniki i Komunikacji, wycieczkę statkiem po porcie.

II dzień
Berlin: Alexanderplatz, Unter den Linden, Brama Brandenburska, Reichstag i dzielnica rządowa, szlakiem muru berlińskiego: Potsdamer Platz i Check Point Charlie (opcjonalnie muzeum muru), Ku’ damm (Europacenter, Dworzec Zoo, ruiny kościoła), dzielnica Pankow.

Dla dzieci i młodzieży możemy zmodyfikować program, w zależności od grupy wiekowej i zainteresowań.

Dodatkowo polecamy: Poczdam lub Babelsberg: miasteczko filmowe.

III dzień
Niederfinow: kanał łączący Odrę i Hawelę, od 1934 roku nieprzerwanie do dziś działa podnośnia statków. Wybudowano ją, aby połączyć system wodny Odry i Haweli. W planie wycieczki – rejs statkiem. Statek wpływa do wielkiej „wanny”, która jak winda podnosi się na 36 metrów, i wypływa do położonego wyżej kanału.
Turystyczne Centrum Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry w Criewen: w centrum edukacyjnym zapoznamy się z florą i fauną Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry – spróbujemy nauczyć się rozpoznawać odgłosy zwierząt, odróżniać ryby żyjące w Odrze.

IV dzień
Skansen Słowian i Wikingów w Wolinie: zwiedzanie drewnianych chat odtworzonej osady z początków ubiegłego tysiąclecia połączone z warsztatami – np. pisania piórem, wyrobu świeczek, filcowania.
Świnoujście: Fort Gerharda - zwiedzanie dawnego pruskiego fortu (świetne dla młodzieży, bo połączone z wojskową musztrą), wejście na latarnię morską.

cena: 45 osób: 505 zł; 35 osób: 583 zł

PRZYKŁADOWA WYCENA – UZALEŻNIONA OD KURSU EURO.

Zapoznaj się z nami bliżej: