NEWSLETTER SLIDE BOX

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i zapisz się bezpłatnie na NEWSLETTER.

*

*

(*) Pola obowiązkowe

WYDARZENIA

Brak wydarzeń

CO NOWEGO ?

Dziękujemy za uznanie

13 luty 2018

Jest nam niezmiernie miło, że Krajka została dostrzeżona i nagrodzona z rąk prezydenta miasta honorowym medalem 700-lecia Lublina. Na gali IX Spotkań Turystycznych mieliśmy okazję stanąć w szeregu z wieloletnimi ...

Katalog 2020

05 luty 2020
Katalog 2020

Nowy katalog wycieczek szkolnych 2020. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Krajki. Do pobrania poniżej: KATALOG 2020 adidas heliopolis hotel in dubai , adidas concord ankle fur sneakers boys...

Lato w mieście 2020

23 czerwiec 2020
Lato w mieście 2020

W ramach akcji LATO W MIEŚCIE 2020 zapraszamy na warsztaty kulinarne do letniej kuchni Krajki:) W czasie zajęć będziemy starali się "zamknąć lato w słoiku". Z ogórków, śliwek, jabłek, malin,...Berlin-Szczecin

I dzień
Szczecin: Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich, Stare Miasto z Ratuszem, katedra św. Jakuba, Galeria Sztuki Dawnej Muzeum Narodowego, Przejazd na jasne Błonia.

Dodatkowo polecamy: Muzeum Techniki i Komunikacji, wycieczkę statkiem po porcie.

II dzień
Berlin: Alexanderplatz, Unter den Linden, Brama Brandenburska, Reichstag i dzielnica rządowa, szlakiem muru berlińskiego: Potsdamer Platz i Check Point Charlie (opcjonalnie muzeum muru), Ku’ damm (Europacenter, Dworzec Zoo, ruiny kościoła), dzielnica Pankow.

Dla dzieci i młodzieży możemy zmodyfikować program, w zależności od grupy wiekowej i zainteresowań.

Dodatkowo polecamy: Poczdam lub Babelsberg: miasteczko filmowe.

III dzień
Niederfinow: kanał łączący Odrę i Hawelę, od 1934 roku nieprzerwanie do dziś działa podnośnia statków. Wybudowano ją, aby połączyć system wodny Odry i Haweli. W planie wycieczki – rejs statkiem. Statek wpływa do wielkiej „wanny”, która jak winda podnosi się na 36 metrów, i wypływa do położonego wyżej kanału.
Turystyczne Centrum Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry w Criewen: w centrum edukacyjnym zapoznamy się z florą i fauną Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry – spróbujemy nauczyć się rozpoznawać odgłosy zwierząt, odróżniać ryby żyjące w Odrze.

IV dzień
Skansen Słowian i Wikingów w Wolinie: zwiedzanie drewnianych chat odtworzonej osady z początków ubiegłego tysiąclecia połączone z warsztatami – np. pisania piórem, wyrobu świeczek, filcowania.
Świnoujście: Fort Gerharda - zwiedzanie dawnego pruskiego fortu (świetne dla młodzieży, bo połączone z wojskową musztrą), wejście na latarnię morską.

cena: 45 osób: 592 zł; 35 osób: 692 zł

PRZYKŁADOWA WYCENA – UZALEŻNIONA OD KURSU EURO.

nike air force 1 low uv | Nike Release Dates

Zapoznaj się z nami bliżej: