NEWSLETTER SLIDE BOX

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i zapisz się bezpłatnie na NEWSLETTER.

*

*

(*) Pola obowiązkowe

WYDARZENIA

Brak wydarzeń

CO NOWEGO ?

Nowy Katalog 2018

13 luty 2018

Wycieczki szkolne 2018! Nowy katalog gotowy do pobrania. Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą. Nowe kierunki, nowe możliwości, nowe inspiracje... KATALOG 2018 

Dziękujemy za uznanie

13 luty 2018

Jest nam niezmiernie miło, że Krajka została dostrzeżona i nagrodzona z rąk prezydenta miasta honorowym medalem 700-lecia Lublina. Na gali IX Spotkań Turystycznych mieliśmy okazję stanąć w szeregu z wieloletnimi ...

Lato w mieście

13 kwiecień 2018
Lato w mieście

Lato w mieście!Tak, już jutro ruszają zapisy!My w ramach tej akcji zapraszamy na LETNIĄ KUCHNIĘ KRAJKI:)W czasie każdego z warsztatów uczestnicy postarają się zamknąć lato w słoiku. Z ogórków,śliwek, jabłek ......Lato w mieście!
Tak, już jutro ruszają zapisy!
My w ramach tej akcji zapraszamy na 
LETNIĄ KUCHNIĘ KRAJKI:)
W czasie każdego z warsztatów uczestnicy postarają się zamknąć lato w słoiku. Z ogórków,śliwek, jabłek ... będą robić przetwory, dżemy, powidła ... Każdy z uczestników warsztatu
zabierze ze sobą – prócz wiedzy kulinarnej – również po 2 słoiczki wypełnione po brzegi starannie przygotowanymi przetworami. Każdy ze słoiczków zyska również oryginalną etykietkę, którą będą wykonywali oczywiście uczestnicy warsztatów.
Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 7 roku życia. 
Terminy: 
9 sierpnia 2018 w godzinach 10.30 – 12.30
23 sierpnia 2018 w godzinach 10.30 – 12.30
ZAPISY: 533 55 30 71, 533 55 34 13
Zapraszamy na stronę https://lublin.eu/turystyka/lato-w-miescie/

 plakat lato w miescie 2 2018

 Zadanie realizowane przy pomocy finansowej Miasta Lublin

logo Lublin

Jest nam niezmiernie miło, że Krajka została dostrzeżona i nagrodzona z rąk prezydenta miasta honorowym medalem 700-lecia Lublina.

Na gali IX Spotkań Turystycznych mieliśmy okazję stanąć w szeregu z wieloletnimi  przewodnikami, regionalistami, którzy swoją działalnością promują stolicę naszego województwa.

Wyróżnienie, które dostałyśmy jeszcze bardziej motywuje nas do  podejmowania nowych wyzwań, realizacji nowych pomysłów (których nam nie brakuje :).

Wycieczki szkolne 2018!

Nowy katalog gotowy do pobrania.

Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą. Nowe kierunki, nowe możliwości, nowe inspiracje...

KATALOG 2018 

Zapoznaj się z nami bliżej: