NEWSLETTER SLIDE BOX

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i zapisz się bezpłatnie na NEWSLETTER.

*

*

(*) Pola obowiązkowe

WYDARZENIA

Brak wydarzeń

CO NOWEGO ?

Nowy Katalog 2017!

30 styczeń 2017
Nowy Katalog 2017!

Zapraszamy do pobierania nowego KATALOGU WYCIECZEK SZKOLNYCH 2017!      Programy wycieczek możemy modyfikować według Państwa oczekiwań, Każdą wycieczkę możemy dostosować do wybranych elementów podstaw programowych, Organizujemy wycieczki szlakiem patronów...O NAS:

Biuro Turystyki Kulturowej "Krajka" to połączenie naszej turystycznej pasji i doświadczenia w wieloletniej pracy jako piloci i przewodnicy miejscy i terenowi.
Turystyka towarzyszy nam odkąd sięgamy pamięcią... na początku wyprawy w najbliższe okolice, rodzinne przemierzanie szlaków, później już - samotne podróże w "nieznane".
Po wielu latach zdobywania doświadczenia w organizacji wycieczek, pilotażu i usługach przewodnickich po Lubelszczyźnie i Polsce założyłyśmy "Krajkę".
W naszej ofercie znajdą Państwo wiele autorskich programów wycieczek szkolnych, wycieczek dla przedszkolaków, ofert dla grup zorganizowanych, rodzin z dziećmi i turystów indywidualnych.
Każdą wycieczkę i każdą usługę przewodnicką zawsze dostosowujemy do wieku i zainteresowań grupy.
Oprócz tradycyjnych wyjazdów proponujemy również spotkania autorskie, pokazy zapomnianych rzemiosł, wycieczki i warsztaty kulinarne, warsztaty plastyki obrzędowej i wiele, wiele innych... Współpracujemy ze wspaniałymi instruktorami, pilotami i przewodnikami, którzy tak jak my - mają niewątpliwą przyjemność budzić się do pracy z uśmiechem!

Z turystycznym pozdrowieniem
Ewelina Burek & Magdalena Mazur-Ciseł

Ps. Logo Krajki również jest nieprzypadkowe – wzór i kolory nawiązują do tradycji lubelskich wycinanek, a autorem owej wycinanki jest lubelska twórczyni ludowa - Pani Anna Słabczyńska.


Ewelina Burek: absolwentka UMCS - kulturoznawstwo, spec. sztuka i turystyka; aktywny pilot wycieczek, przewodnik terenowy BT Krajka (Lubelszczyzna), przewodnik turystyki aktywnej - spec. turystyka rowerowa, współpracuje z ośrodkami kultury jako animator teatralny, trener questingu;

 W "Krajce" zajmuje się organizacją wycieczek szkolnych, organizacją warsztatów plastyki obrzędowej, usługami przewodnickimi po Kazimierzu Dolnym, Nałęczowie, Puławach i Janowcu oraz organizacją wyjazdów w ramach turystyki okazjonalnej i "Odchodzących zabytków". Ponadto zajmuje się grafiką komputerową: tworzeniem folderów, plakatów itp., obsługą strony internetowej;

O mnie: "Uwielbiam odkrywać nowe tereny, zwłaszcza te zapomniane... ruiny, opuszczone miejsca. Moją drugą pasją jest kultura ludowa, zwłaszcza śpiew tradycyjny. Staram się uczestniczyć we wszelakich warsztatach i spotkaniach, gdzie mogę poznawać zapomniane pieśni Lubelszczyzny. Uwielbiam klimat wspólnego śpiewania... Od paru lat prowadzę warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży (teraz już tylko okazjonalnie) w Końskowoli  i Kazimierzu Dolnym, i również - w tej kwestii - szkolę się i "warsztatuję". W wolnych chwilach gram na bębnach afrykańskich - zwłaszcza na djembe: jej dźwięk urzekł mnie już wiele lat temu...".


Magdalena Mazur-Ciseł: absolwentka UMCS - kulturoznawstwo, spec. sztuka i turystyka; aktywny pilot wycieczek, przewodnik terenowy BT Krajka (Lubelszczyzna), przewodnik miejski po Lublinie, przewodnik turystyki aktywnej - spec. turystyka rowerowa, autorka książki "Legendy Lublina dla dzieci".
W "Krajce" zajmuje się organizacją wycieczek szkolnych, usługami przewodnickimi po Lublinie i Lubelszczyźnie, organizacją wyjazdów i warsztatów w ramach turystyki rodzinnej, turystyką kulinarną w programie "Zasmakuj w Lubelskim" oraz sprawami administracyjno – biurowymi;
  O mnie: "Od dawien dawna moją pasją było i jest odkrywanie nowych miejsc. Tych dalekich i tych, które mam „w zasięgu dłoni"... jednym słowem ciężko mi usiedzieć w miejscu. Idealnym sposobem na poznanie jest dla mnie przede wszystkim aktywność – kajaki, rowery i nade wszystko bieganie! Jeśli jednak tylko poczuję nadchodzącą stabilizację... do swych działań dokładam nowy cel i tak zrodziła się m.in. Krajka, dzięki której moją pasję przekładam na pracę!".

Zapoznaj się z nami bliżej: