NEWSLETTER SLIDE BOX

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i zapisz się bezpłatnie na NEWSLETTER.

*

*

(*) Pola obowiązkowe

WYDARZENIA

Brak wydarzeń

CO NOWEGO ?

Dziękujemy za uznanie

13 luty 2018

Jest nam niezmiernie miło, że Krajka została dostrzeżona i nagrodzona z rąk prezydenta miasta honorowym medalem 700-lecia Lublina. Na gali IX Spotkań Turystycznych mieliśmy okazję stanąć w szeregu z wieloletnimi ...

Ostatnie wolne terminy do Fabryki Bombek - zapraszamy!

19 wrzesień 2018

Fabryka i Muzeum Bombek W programie: -zwiedzanie fabryki wraz z dekoratornią, pokaz dmuchania bombek, - Muzeum Bombek - udział w warsztatach – dekorowanie bombek (każde dziecko zabiera ze sobą udekorowaną...

Katalog 2019

01 marzec 2019

Wycieczki szkolne 2019! Nowy katalog gotowy do pobrania. Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą. Nowe kierunki, nowe możliwości, nowe inspiracje... KATALOG 2019 do pobrania

Energylandia - Krajka partnerem największego parku rozrywki w Polsce

04 marzec 2019

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Energylandia jest...ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Energylandia jest na rynku zaledwie od 4 lat - jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości - spełniają najwyższe standardy.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do tu wrócić… po więcej!

cyt: https://energylandia.pl/o-nas/o-energylandii/

Jest nam niezmiernie miło, że już od 2 lat Krajka jest oficjalnym partnerem Energylandii. 

Oferujemy Państwu wiele niezapomnianych przeżyć na wycieczkach, które w swym programie mają dzień spędzony w Energylandii. Poniżej przedstawiamy ofertę 2. i 3. dniową połączoną ze zwiedzaniem wielu okolicznych miast i masteczek... 

Wycieczki możemy modyfikować tak, aby wyjazd sprostał oczekiwaniom grup - zatem wszystkie sugestie są mile widziane.

Energylandia - 2 dni

Energylandia - 3 dni

 

Fabryka i Muzeum Bombek

W programie:

-zwiedzanie fabryki wraz z dekoratornią, pokaz dmuchania bombek,

- Muzeum Bombek

- udział w warsztatach – dekorowanie bombek (każde dziecko zabiera ze sobą udekorowaną bombkę).

- w cenie każdy uczestnik otrzymuje bombkę ze swoim imieniem!

 

cena: 45 osób: 74 zł; 35 osób: 88 zł

Proponujemy zamówienie bombki z imieniem dla konkretnej osoby. Dodatkowy koszt – 5 zł/os. (bombka z imieniem, kolor dobierany jest przez fabrykę wybiórczo); każde kolejne słowo na bombce – 2 zł.

Wycieczkę możemy połączyć np. ze zwiedzaniem Sandomierza (m.in. wizyta w niezwykłej Zbrojowni - miecze, kusze, łuki, szable, w której można „wszystko dotykać”, spacer Trasą Podziemną), możemy zorganizować również kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Dostępne terminy:

12.12.19 

16.12.19 

W sprawie innych terminów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wycieczki szkolne 2019!

Nowy katalog gotowy do pobrania.

Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą.

Nowe kierunki, nowe możliwości, nowe inspiracje...

KATALOG 2019 do pobrania

Jest nam niezmiernie miło, że Krajka została dostrzeżona i nagrodzona z rąk prezydenta miasta honorowym medalem 700-lecia Lublina.

Na gali IX Spotkań Turystycznych mieliśmy okazję stanąć w szeregu z wieloletnimi  przewodnikami, regionalistami, którzy swoją działalnością promują stolicę naszego województwa.

Wyróżnienie, które dostałyśmy jeszcze bardziej motywuje nas do  podejmowania nowych wyzwań, realizacji nowych pomysłów (których nam nie brakuje :).

Zapoznaj się z nami bliżej: