NEWSLETTER SLIDE BOX

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i zapisz się bezpłatnie na NEWSLETTER.

*

*

(*) Pola obowiązkowe

WYDARZENIA

Brak wydarzeń

CO NOWEGO ?

Dziękujemy za uznanie

13 luty 2018

Jest nam niezmiernie miło, że Krajka została dostrzeżona i nagrodzona z rąk prezydenta miasta honorowym medalem 700-lecia Lublina. Na gali IX Spotkań Turystycznych mieliśmy okazję stanąć w szeregu z wieloletnimi ...

Katalog 2019

01 marzec 2019

Wycieczki szkolne 2019! Nowy katalog gotowy do pobrania. Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą. Nowe kierunki, nowe możliwości, nowe inspiracje... KATALOG 2019 do pobrania

Energylandia - Krajka partnerem największego parku rozrywki w Polsce

04 marzec 2019

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Energylandia jest...

Festiwal Legend

11 czerwiec 2019

14.06 i 15.06 lubelskie Stare Miasto zamieni się w bajkową,  kolorową krainę.  Festiwal Legend zbliża się wielkimi krokami ! O czym śnił Leszek Czarny? Komu nieszczęście przyniósł kamień? Z czego...14.06 i 15.06 lubelskie Stare Miasto zamieni się w bajkową,  kolorową krainę. 

Festiwal Legend zbliża się wielkimi krokami !

O czym śnił Leszek Czarny? Komu nieszczęście przyniósł kamień? Z czego słynęła córka złotnika? Przed Wami wiele, wiele podobnych zagadek!

Na czas trwania Festiwalu, lubelskie Stare Miasto zamienia się w magiczny tygiel kipiący wydarzeniami rodem ze średniowiecznego, renesansowego, barokowego, oświeceniowego, dziewiętnastowiecznego oraz międzywojennego Lublina…

Głównym celem wydarzenia jest przybliżenie mieszkańcom i turystyom miejskich legend oraz mniej znanych faktów z historii Koziego Grodu.

Uczestnicy mają okazję doświadczyć, jak wyglądało życie w dawnych czasach, poznać nieznane fakty historyczne z życia miasta, które przez stulecia obrosły legendami, wziąć udział w interaktywnych i teatralizowanych aktywnościach z dawnych epok.

Nie zabraknie również fascynujących atrakcji dla najmłodszych!

Również Krajka przyłącza się do tego niezwykłego wydarzenia. Będzie kolorowo, twórczo, bajkowa. Zapraszamy!

Program:

Festiwal Legend

Wydarzenia organizowane przez Krajkę:

W poszukiwaniu tajemnic Lublina, czyli jak odnaleźć zaginioną recepturę – gra rodzinna,

Ciemna strona miasta - quest,

Niedokończone opowieści lubelskiego kata

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Energylandia jest na rynku zaledwie od 4 lat - jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości - spełniają najwyższe standardy.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do tu wrócić… po więcej!

cyt: https://energylandia.pl/o-nas/o-energylandii/

Jest nam niezmiernie miło, że już od 2 lat Krajka jest oficjalnym partnerem Energylandii. 

Oferujemy Państwu wiele niezapomnianych przeżyć na wycieczkach, które w swym programie mają dzień spędzony w Energylandii. Poniżej przedstawiamy ofertę 2. i 3. dniową połączoną ze zwiedzaniem wielu okolicznych miast i masteczek... 

Wycieczki możemy modyfikować tak, aby wyjazd sprostał oczekiwaniom grup - zatem wszystkie sugestie są mile widziane.

Energylandia - 2 dni

Energylandia - 3 dni

 

Wycieczki szkolne 2019!

Nowy katalog gotowy do pobrania.

Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą.

Nowe kierunki, nowe możliwości, nowe inspiracje...

KATALOG 2019 do pobrania

Jest nam niezmiernie miło, że Krajka została dostrzeżona i nagrodzona z rąk prezydenta miasta honorowym medalem 700-lecia Lublina.

Na gali IX Spotkań Turystycznych mieliśmy okazję stanąć w szeregu z wieloletnimi  przewodnikami, regionalistami, którzy swoją działalnością promują stolicę naszego województwa.

Wyróżnienie, które dostałyśmy jeszcze bardziej motywuje nas do  podejmowania nowych wyzwań, realizacji nowych pomysłów (których nam nie brakuje :).

Zapoznaj się z nami bliżej: